Золотая подкова

Для мільйонів українців з оператором державних лотерей «М.С.Л.» пов’язані найщасливіші моменти життя, повні пристрасті, азарту і торжества перемоги.

Зробити гравця задоволеним грою – одне з головних завдань оператора державних лотерей, адже гарний гравець – задоволений гравець. За допомогою «М.С.Л.» звичайні люди здійснюють свої мрії та побажання.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» — найбільший не тільки на пострадянському просторі, а й у всій Східній Європі. Компанія — спадкоємець відомого радянського державного підприємства «Спортлото» і безумовний лідер лотерейного ринку України вже більше 44-х років.

Сьогодні оператор державних лотерей «М.С.Л.» має представництва у всіх регіонах України і більше 6 500 пунктів розповсюдження продажів лотерей. Всі лотереї компанії «М.С.Л.» реалізуються через власну мережу сучасних електронних терміналів, замкнуту на центральну систему, яка в режимі он-лайн моніториться державними контролюючими органами.

У портфелі компанії більше 80 державних лотерей, що мають ліцензію Міністерства фінансів України. Це весь спектр розваг для шукачів лотерейної удачі — миттєві, числові, бінго та спортивні лотереї. Серед лотерей компанії «М.С.Л.» найвідоміші лотерейні бренди: «Лото-Забава», «ХТО ТАМ», «Спортліга», «Мегалот», «Тіп» та «Топ», «Спортпрогноз», «Гонка на гроші» та численні миттєві лотереї.

Компанія «М.С.Л.» — провідний оператор державних лотерей, постійно збільшує обсяги продажів і свою частку продаж на лотерейному ринку, в першу чергу, завдяки грамотному ризик-менеджменту та співробітникам компанії.

Щорічно підприємство підтверджує свої провідні позиції, нарощуючи темпи реалізації, розробляючи нові продукти, збільшуючи суми відрахувань до державного бюджету України та суми благодійної допомоги.

Рік за роком компанія підтверджує своє лідерство на лотерейному ринку України з кількості проданих лотерейних білетів та кількості переможців.

Крім того, «М.С.Л.» одна з найбільш соціально-відповідальних компаній в Україні — тільки в 2013 році в соціальні та благодійні проекти було інвестовано майже 20 мільйонів гривень.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» завжди був і залишається крупним роботодавцем — тисячі українських громадян отримали гідну роботу і стабільний заробіток.

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації Державних і ТОТО лотерей. Ця асоціація об’єднала в собі лотерейні компанії Європейських країн, Ізраїлю і деяких країн СНД.

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.» отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наразі «М.С.Л.» — єдина лотерейна компанія в Україні, що отримала даний сертифікат, який свідчить про те, що лотерейний оператор привів всі свої бізнес-процеси у відповідність до європейських стандартів, які захищають інтереси гравців у лотереї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения